۱۳۹۸/۰۹/۱۴
نشست خبری فرماندار ویژه شهرستان فسا با اصحاب رسانه:

نشست خبری فرماندار ویژه شهرستان فسا با اصحاب رسانه:

نشست خبری فرماندار ویژه شهرستان فسا با اصحاب رسانه: مهندس حسین آرگیو معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان فسا شب گذشته طی نشستی با اصحاب رسانه این شهرستان ، به پرسش های آنان پاسخ گفت : وی در این نشست که بیش از دو ساعت طول کشید

🔶نشست خبری  فرماندار ویژه شهرستان فسا با اصحاب رسانه:
🔻🔻🔻🔻🔻🔻🔻🔻
مهندس حسین آرگیو معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان فسا شب گذشته طی نشستی با اصحاب رسانه این  شهرستان ، به پرسش های آنان پاسخ گفت :
وی در این نشست که بیش از دو ساعت طول کشید  در زمینه های سیاسی ، اقتصادی ، اجتماعی، فرهنگی و... مطالبی را مطرح کرد . فرماندار ویژه شهرستان فسا در این جلسه طی سخنانی اظهار داشت :
💠 یکی از مهمترین و اصلی ترین ویژگی شهرستان فسا برخورداری از نیروی انسانی توانمند و اهل علم و پژوهش و تحقیق است که وجود ده واحد دانشگاه و هفت واحد  حوزه علمیه موید این موضوع است .
💠 امنیت ، رفاه ، آرامش و آسایش مرهون تعاملات و تدابیری است که با محوریت فرمانداری در سطح شهرستان محقق می شود و انتظار می رود  که این اقدامات، منجر به رشد و توسعه پایدار شود .
💠 همه اقشار  مردم با هر گونه دیدگاه و بینشی می توانند با فرمانداری در ارتباط باشند و مشکلات و درخواست ها و پیشنهادهای خود را در زمینه های مختلف مطرح نمایند 
💠 رسانه ها در ابعاد محلی ، ملی و بین المللی  تاثیر شگرفی بر  رفتار سیاسی و اجتماعی افراد دارند و می توانند در فرآیند رشد و توسعه ، آرامش و آگاهی بخشی،و شکل دادن به هویت بشری نقشی محوری ایفا کنند.
در ادامه این جلسه خبرنگاران سوالات خود را مطرح کردند که فرماندار ویژه شهرستان به آن سوالات پاسخ داد .


🔺 روابط عمومی فرمانداری ویژه شهرستان فسا


منبع : فرمانداری شهرستان فسا

کد خبر : 75577
تعداد بازدیدها : ۹۶
مطالب مرتبط با این موضوع :
نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی را وارد کنید

  •  آمار سایت
  •  اوقات شرعی
کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به استانداری فارس بوده واستفاده از آن با ذکر منبع بلا مانع است