۱۳۹۸/۰۹/۱۶
پیام فرماندار ویژه شهرستان فسا به مناسبت روز دانشجو

پیام فرماندار ویژه شهرستان فسا به مناسبت روز دانشجو

واژه ی دانشجو با بیداری ، آگاهی ، بینش و پژوهش عجین شده و دستمایه ای برای رسیدن به جامعه ای بالنده و پویا است . دانشجو همواره در مسیر فکری و ذهنی خود ، کاوش گر است و می کوشد در معادلات مختلف جامعه تاثیر گذار و به نوعی مبدا تحولات مثبت و ارزشمند باشد .پیام فرماندار ویژه شهرستان فسا به مناسبت روز دانشجو                    
بسم الله الرحمن الرحیم

واژه ی دانشجو با بیداری ، آگاهی ، بینش و پژوهش عجین شده و دستمایه ای برای رسیدن به جامعه ای بالنده و پویا است . دانشجو همواره در مسیر فکری و ذهنی خود ، کاوش گر است و می کوشد در معادلات مختلف جامعه تاثیر گذار و به نوعی مبدا تحولات مثبت و ارزشمند باشد .
امروز دانشگاه ها می توانند با بهره گیری از آزادی فکر و اندیشه و ذهن پرسشگر دانشجو ، نقطه عطفی برای رسیدن  به اهداف متعالی و پویا باشند و در فضایی آکنده از علم و معرفت و خودآگاهی ، در مسیر رشد و توسعه فکری گام بردارند و جامعه را از رخوت ، سستی و تباهی نجات دهند .
دانشگاه می تواند نماد و مظهر ارزشهای والای انسانی باشد و با ترویج فرهنگ غنی و پربار  اسلامی و ایرانی ، سهم بسزایی در روند تکاملی اخلاقی ، فرهنگی، اجتماعی و سیاسی داشته باشد و در فرآیند توسعه، پیشرفت و آبادانی کشور نقش آفرینی کند . 
امروز انتظار می رود که با دانشگاه ها و دانشجویان پویا و فعال ، شاهد مشارکت حداکثری در سرنوشت کشور که همانا شرکت پرشور در   انتخابات است باشیم تا بتوانیم در عرصه های مختلف و در فضایی سرشار از نشاط  سیاسی ، بارقه های امید را همچنان زنده نگه داریم و مانند همیشه سربلند و سرافراز به سوی قله های افتخار آمیز گام برداریم .
اینجانب ضمن تبریک و گرامی داشت روز دانشجو ، امیدوارم که با پیروی رهنمودهای مقام معظم رهبری بویژه توجه ویژه به بحث کرسی های آزاداندیشی در دانشگاه ها و با بهره گیری از برنامه‌های دولت تدبیر و امید و تلاش برای ارتقای سطح دانش و بینش دانشجویان ، شاهد موفقیت ، سرافرازی و پیروزی در جامعه علمی و دانشگاهی کشور باشیم 

💠حسین آرگیو _ معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان فسا


منبع : فرمانداری شهرستان فسا

کد خبر : 75610
تعداد بازدیدها : ۸۳
مطالب مرتبط با این موضوع :
نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی را وارد کنید

  •  آمار سایت
  •  اوقات شرعی
کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به استانداری فارس بوده واستفاده از آن با ذکر منبع بلا مانع است