۱۳۹۸/۱۰/۰۳
مهندس حسین آرگیو معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان فسا در جلسه شورای آموزش و پرورش

مهندس حسین آرگیو معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان فسا در جلسه شورای آموزش و پرورش

مهندس حسین آرگیو معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان فسا در جلسه شورای آموزش و پرورش: هر گونه هزینه ای که در ساختار آموزش و پرورش انجام شود در واقع سرمایه گذاری مفیدی محسوب می شود که در نهایت سلامت جامعه و خانواده را در پی دارد و همه از آثار مثبت آن ، منتفع خواهند شد .


مهندس حسین آرگیو معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان فسا در جلسه شورای آموزش و پرورش:
🔵 هر گونه هزینه ای که در ساختار آموزش و پرورش انجام شود در واقع سرمایه گذاری مفیدی محسوب می شود که در نهایت  سلامت جامعه و خانواده را در پی دارد و همه از آثار مثبت آن ، منتفع خواهند شد .
🔵 با آموزش  مهارت های زندگی در مدارس ، می توان آسیب های اجتماعی که هم اکنون به عنوان یک معضل تهدیدی برای  سلامت جامعه به شمار می رود  را   مهار کرد که در این زمینه نیاز به برنامه ریزی مدون و بر اساس اصول تربیتی صحیح است .
🔵 معمولا انسان های موفق در زندگی ، افرادی بوده اند که در دوران تحصیل در مدارس نیز در زمره دانش آموزان ممتاز و برجسته محسوب می شدند و از پایه ی فکری ، تربیتی و آموزشی قوی و متفاوتی برخوردار بوده اند .
🔵 باید محیط مدرسه شاد و پویا باشد و دانش آموزان هیچگونه دغدغه و اضطراب و دلهره نداشته باشند . از مسوولین آموزش و پرورش  می خواهم که محیطی آرام و امید بخش برای دانش آموزان فراهم کنند تا آنها بتوانند با استفاده از این فضا ، استعدادها و توانمندی های خود را به معرض نمایش بگذارند .
روابط عمومی فرمانداری ویژه شهرستان فسا


منبع : فرمانداری شهرستان فسا

کد خبر : 75838
تعداد بازدیدها : ۶۵
مطالب مرتبط با این موضوع :
نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی را وارد کنید

  •  آمار سایت
  •  اوقات شرعی
کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به استانداری فارس بوده واستفاده از آن با ذکر منبع بلا مانع است