۱۳۹۸/۱۰/۰۷
فرماندار ویژه شهرستان فسا در جلسه شورای فرهنگ عمومی:شورای فرهنگ عمومی در ایجاد نشاط اجتماعی سهم بسزایی دارد

فرماندار ویژه شهرستان فسا در جلسه شورای فرهنگ عمومی:شورای فرهنگ عمومی در ایجاد نشاط اجتماعی سهم بسزایی دارد

مهندس حسین آرگیو معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان فسا در جلسه شورای فرهنگ عمومی : شورای فرهنگ عمومی عالی ترین جایگاه فرهنگی در سطح شهرستان دارد و می تواند به عنوان یک ظرفیت مهم در فرآیند ایجاد نشاط اجتماعی و بالندگی و پویایی جامعه سهم بسزایی داشته باشد.


مهندس حسین آرگیو معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان فسا در جلسه شورای فرهنگ عمومی :
🔶 شورای فرهنگ عمومی عالی ترین جایگاه فرهنگی در سطح شهرستان دارد و می تواند به عنوان یک ظرفیت مهم در فرآیند ایجاد نشاط اجتماعی و بالندگی و پویایی جامعه سهم بسزایی داشته باشد.
🔶 در سرزمین ایران ، فرهنگ، همواره در جایگاه ممتاز و برجسته ای قرار داشته است و مردم، با تاثیر پذیرفتن  از آموزه های دینی و به پشتوانه ی فرهنگ غنی ایرانی و اسلامی ، مبانی مذهبی و معنوی را در زندگی خود اجرا می کرده اند و به صورت خودجوش و داوطلبانه ، مراسم و برنامه های ارزشمند دینی و فرهنگی را برگزار می نموده اند که تا امروز نیز تداوم دارد .
🔶 شورای فرهنگ عمومی با مشارکت دانشگاه ها ، حوزه ها ، آموزش و پرورش و سایر دستگاه های مرتبط، می توانند نقش بی بدیلی در کاهش آسیب های اجتماعی ایفاء نمایند که این امر بر اساس طرحی مدون و متشکل از افراد صاحب فکر و نظر قابل دستیابی خواهد بود.
 نماینده عالی دولت در شهرستان فسا در بخش دیگری از سخنان خود در ارتباط با انتخابات تصریح کرد:
🔹مشارکت حداکثری مردم در انتخابات ، از مهمترین اموری است که با ایجاد فضای نشاط اجتماعی و سیاسی و با بهره گیری از بینش والای سیاسی مردم ، می توان شاهد بود و در این فضا است که با نقد سازنده و استفاده از فضای رقابتی سالم در چارچوب مقررات و قوانین ، می شود در مسیر ترقی و کاهش مشکلات ، گام های اساسی را برداشت .
🌀روابط عمومی فرمانداری ویژه شهرستان فسا


منبع : فرمانداری شهرستان فسا

کد خبر : 75868
تعداد بازدیدها : ۶۰
مطالب مرتبط با این موضوع :
نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی را وارد کنید

  •  آمار سایت
  •  اوقات شرعی
کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به استانداری فارس بوده واستفاده از آن با ذکر منبع بلا مانع است