۱۳۹۸/۱۰/۲۶
مهندس حسین آرگیو معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان فسا در جلسه شورای ترافیک:

مهندس حسین آرگیو معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان فسا در جلسه شورای ترافیک:

مهندس حسین آرگیو معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان فسا در جلسه شورای ترافیک: ایمن سازی راه ها و تقویت فرهنگ رانندگی که می تواند در قالب آموزش شکل بگیرد ، از مهمترین مولفه هایی است که در کاهش تصادفات و حوادث موثر و کارآمد استمهندس حسین آرگیو معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان فسا در جلسه شورای ترافیک:

🌀ایمن سازی راه ها و تقویت فرهنگ رانندگی که می تواند در قالب آموزش شکل بگیرد ، از مهمترین مولفه هایی است که در کاهش تصادفات و حوادث موثر و کارآمد است .
🌀 دانشگاه ها و مدارس، نقش مهمی در فرآیند آموزش و ترویج فرهنگ ترافیک که در زمره ی مهارت های اجتماعی است بر عهده دارند و در شرایطی که آمار تصادف‌ها نگران کننده است ، توجه به این امر ، اجتناب‌ناپذیر و ضروری است.
🌀 در زمان بارندگی  شاهد آبگرفتگی معابر در برخی نقاط شهرستان هستیم که این امر برای شهرستانی مانند فسا زیبنده نیست و لازم است که عوامل ذیربط معابر اصلی را پاکسازی و لایروبی و اصلاح نمایند.
🌀 مشکل زیر گذر بانیان در مواقع بارندگی تبدیل به دغدغه بسیاری از مردم شده است و از مسوولین مربوطه در خواست دارم تا در کوتاه ترین زمان ممکن نسبت به رفع این مشکل اقدام نمایند و هیچگونه قصور و کوتاهی در این زمینه قابل اغماض نخواهد بود .

روابط عمومی فرمانداری ویژه شهرستان فسا


منبع : فرمانداری شهرستان فسا

کد خبر : 76157
تعداد بازدیدها : ۹۳
مطالب مرتبط با این موضوع :
نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی را وارد کنید

  •  آمار سایت
  •  اوقات شرعی
کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به استانداری فارس بوده واستفاده از آن با ذکر منبع بلا مانع است

   
/* */