۱۳۹۸/۱۱/۰۱
مهندس حسین آرگیو معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان فسا در مراسم اختتامیه اولین دوره کلاس آموزش تصویر برداری خبری خبرنگاران شرق فارس

مهندس حسین آرگیو معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان فسا در مراسم اختتامیه اولین دوره کلاس آموزش تصویر برداری خبری خبرنگاران شرق فارس

مهندس حسین آرگیو معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان فسا در مراسم اختتامیه اولین دوره کلاس آموزش تصویر برداری خبری خبرنگاران شرق فارس با حضور عسکری مسوول امور شهرستان های صدا و سیمای فارس به میزبانی دانشگاه دولتی : ارتقای سواد رسانه ای ، راهی به سوی جامعه ای ایده آل و مبتنی بر آگاهی و شناخت است و در چنین شرایطی ، مطالبات مردم در مسیر موثر و کارآمد مطرح می شود.


مهندس حسین آرگیو معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان فسا در مراسم اختتامیه اولین دوره کلاس آموزش تصویر برداری خبری خبرنگاران شرق فارس با حضور عسکری مسوول امور شهرستان های صدا و سیمای فارس به میزبانی دانشگاه دولتی   :

🔻 ارتقای سواد رسانه ای ، راهی به سوی جامعه ای ایده آل و مبتنی بر آگاهی و شناخت است و در چنین شرایطی ، مطالبات مردم در مسیر موثر و کارآمد مطرح می شود.
🔻رسانه ، زبان گویای مردم است و باید در انتقال مفاهیم و واقعیت های جامعه ، بی طرف باشد. از سیاه نمایی ها و یا متفاوت جلوه دادن واقعیت ها پرهیز کند و در حرفه ی خود  مستقل  عمل کند .
🔻دولت تدبیر و امید اقدامات فراوانی را در حوزه های مختلف عمرانی ، بهداشتی ، ورزشی ، آموزشی و ... انجام داده است و از رسانه ها انتظار می رود که این اقدامات را برای روشن گری و معرفت افزایی و آگاهی بخشی به مردم منعکس کنند.
🔻رسانه ها می توانند با استفاده از توانمندی خود ، مشارکت مردم در انتخابات را افزایش دهند زیرا یکی از راه‌های افزایش اعتماد عمومی و ارتقای سرمایه اجتماعی ، مشارکت همه جانبه مردم در فرآیند انتخابات است .
روابط عمومی فرمانداری ویژه شهرستان فسا


منبع : فرمانداری شهرستان فسا

کد خبر : 76230
تعداد بازدیدها : ۳۸
مطالب مرتبط با این موضوع :
نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی را وارد کنید

  •  آمار سایت
  •  اوقات شرعی
کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به استانداری فارس بوده واستفاده از آن با ذکر منبع بلا مانع است