۱۳۹۸/۱۱/۲۴
مهندس آرگیو معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان فسا در مراسم راهپیمایی ۲۲ بهمن :

مهندس آرگیو معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان فسا در مراسم راهپیمایی ۲۲ بهمن :

مهندس آرگیو معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان فسا در مراسم راهپیمایی ۲۲ بهمن : مردم شهرستان فسا با هدایت و رهبری افراد برجسته ای همانند آیت الله ارسنجانی ، آیت الله نظام و آیت الله بهشتی نقش ارزنده ای در تحقق آرمان های انقلاب اسلامی ایفا نمودند


مهندس  آرگیو معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان فسا در مراسم راهپیمایی ۲۲ بهمن :

 مردم شهرستان فسا با هدایت و رهبری افراد برجسته ای همانند آیت الله ارسنجانی ، آیت الله نظام و آیت الله بهشتی نقش ارزنده ای در تحقق آرمان های انقلاب اسلامی ایفا نمودند .

یکی از اهداف بزرگ انقلاب ، استقرار حکومتی بر مبنای مردم سالاری دینی و مشارکت مردم در تعیین سرنوشت خود بود که در مقاطع مختلف انقلاب در قالب انتخابات متجلی گردید .

انقلاب اسلامی به عنوان یک گفتمان نوین ، ابهت ابرقدرت های شرق و غرب را در هم شکست و با شعار استقلال آزادی جمهوری اسلامی توانست به عنوان قطب سوم در جهان معاصر  بروز نماید .

 در اولین روز های پیروزی انقلاب به فرمان امام در  نخستین رفراندوم  ، مردم نوع حکومت را تعیین کردند که  این امر نشانگر مترقی بودن دیدگاه مبتنی بر انقلاب و احترام حکومت به آرا و نظرات مردم است.

 از همه ی گروه ها و جریان های سیاسی و فکری می خواهم که با تمام قوا در انتخابات شرکت کنند که البته با توجه به بینش برجسته ی  سیاسی  مردم  فسا انشاءالله شاهد مشارکتی گسترده و فراگیر در انتخابات خواهیم بود.

🛑روابط عمومی فرمانداری شهرستان فسا


منبع : فرمانداری شهرستان فسا

کد خبر : 76693
تعداد بازدیدها : ۳۶
مطالب مرتبط با این موضوع :
نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی را وارد کنید

  •  آمار سایت
  •  اوقات شرعی
کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به استانداری فارس بوده واستفاده از آن با ذکر منبع بلا مانع است