۱۴۰۰/۰۳/۱۳

فرماندار ویژه شهرستان فسا در دیدار با معاون وزیر بهداشت

با افتتاح بیمارستان فوق تخصصی امام حسین، فسا قطب بزرگ سلامت جنوب شرق استان فارس خواهد شد. فسا رتبه نخست کشور در ضریب اشغال تخت بیمارستان را دارد.

فرماندار ویژه شهرستان فسا در دیدار با معاون وزیر بهداشت: با افتتاح بیمارستان فوق تخصصی امام حسین ، فسا قطب بزرگ سلامت جنوب شرق استان فارس خواهد شد.
حل مشکلات MRi ، تحقق یافتن استخدام پرستاران بخش کرونا و تکمیل درمان بستر نوبندگان از مهمترین خواسته هایی است که انتظار داریم مورد توجه ویژه قرار گیرد. فسا رتبه نخست کشور در ضریب اشغال تخت بیمارستان دارد.
دکتر علیرضا فیروزی معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان فسا در دیدار با دکتر جان بابایی معاون درمان وزارت بهداشت و دکتر ملک پور رئیس واحد اعتبارات این وزارت تصریح کرد: با افتتاح بیمارستان امام حسین (ع) که برای ما بسیار مهم و حیاتی است، فسا به عنوان قطب بزرگ سلامت در جنوب شرق استان فارس مطرح می شود.
امیدواریم که به زودی این بیمارستان ، به بهره برداری برسد که با تحقق این امر ، علاوه بر گسترش دامنه ی خدمات به شهرستان های هم جوار ، ضریب اشغال تخت بیمارستان در شهرستان فسا که از رتبه نخست کشور برخوردار است نیز کاهش می یابد.
کادر درمان شهرستان فسا با مدیریت دکتر خالقی و معاونان ، عملکرد مناسبی در زمینه مبارزه با بیماری کرونا داشتند و پرسنل این مجموعه نیز علیرغم مشکلات متعدد ، از توان ویژه‌ای برخوردار هستند.


منبع : فرمانداری شهرستان فسا

کد خبر : 81675
بازدید : ۴۴۰
مطالب مرتبط با این موضوع :
نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   PleaseSendVote
کد امنیتی را وارد کنید

  •  آمار سایت
  •  اوقات شرعی
کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به استانداری فارس بوده واستفاده از آن با ذکر منبع بلا مانع است