۱۴۰۰/۰۳/۲۸

فرماندار ویژه فسا: تمام عوامل اجرایی آمادگی کامل برای برگزاری انتخابات دارند.

دکتر قاسم پور معاون توسعه و مدیریت منابع استانداری فارس: با درایت و توانمندی دکتر فیروزی فرماندار ویژه شهرستان فسا، امید فراوانی است که این شهرستان به جایگاه واقعی خود دست پیدا کند/ مشارکت گسترده در انتخابات به نفع تمامی اقشار جامعه خواهد بود. فرماندار ویژه شهرستان فسا: تمامی عوامل اجرایی، آمادگی کامل برای برگزاری انتخابات را دارند.

دکتر قاسم پور معاون توسعه و مدیریت منابع استانداری فارس: با درایت و توانمندی دکتر فیروزی فرماندار ویژه شهرستان فسا، امید فراوانی است که این شهرستان به جایگاه واقعی خود دست پیدا کند/ مشارکت گسترده در انتخابات به نفع تمامی اقشار جامعه خواهد بود.
فرماندار ویژه شهرستان فسا: تمامی عوامل اجرایی، آمادگی کامل برای برگزاری انتخابات را دارند.
طی جلسه ای که با حضور دکتر قاسم پور معاون توسعه و مدیریت منابع استانداری و صادقی مدیر کل اداری مالی و در جمع فرماندار ویژه شهرستان فسا، معاونان، بخشداران و کارکنان فرمانداری این شهرستان برگزار شد مسائل کلی شهرستان و به ویژه انتخابات مورد بحث و بررسی قرار گرفت در این جلسه دکتر قاسم پور تصریح کرد: با درایت و توانمندی و همچنین عملکرد موفق دکتر فیروزی فرماندار ویژه شهرستان فسا که از سابقه ای درخشان در وزارت کشور برخوردار است می توان به رسیدن این شهرستان به جایگاه واقعی خود امید فراوانی داشت.
انتخابات، با رعایت کامل پروتکلهای بهداشتی برگزار می‌شود و با توجه به عملکرد مطلوب مسئولان شهرستان فسا در بحث کرونا امیدواریم که در انتخابات نیز شاهد تداوم این عملکرد موثر و مطلوب باشیم.
شایان توجه است که در این جلسه فرماندار ویژه شهرستان فسا ضمن بیان آمادگی کامل جهت برگزاری انتخابات، انسجام، وحدت رویه، هماهنگی و تعامل را از عوامل مهم تحقق این آمادگی ارزیابی کرد.


منبع : فرمانداری شهرستان فسا

کد خبر : 81845
بازدید : ۴۵۴
مطالب مرتبط با این موضوع :
نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   PleaseSendVote
کد امنیتی را وارد کنید

  •  آمار سایت
  •  اوقات شرعی
کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به استانداری فارس بوده واستفاده از آن با ذکر منبع بلا مانع است