۱۴۰۰/۰۸/۱۰

فرماندار ویژه شهرستان فسا: ایجاد تحول عظیم‌ مطالبه مردم از شهردار جدید و شورای شهر است.

مراسم معارفه شهردار فسا با حضور دکتر کهندل مدیرکل دفتر امور شهری و شوراهای استانداری فارس، دکتر فیروزی معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان فسا و تعدادی از مسئولین برگزار شد در این مراسم فرماندار ویژه فسا تصریح کرد: پاسخگویی، انضباط مالی، توسعه متوازن و عدالت محوری از مهمترین مولفه هایی است که شهرداری و شورای شهر باید سرلوحه کار خود قرار دهند.

وی در ادامه با اشاره به اهمیت و جایگاه فرهنگ در مجموعه فعالیت های شهرداری افزود: شهرداری نقش عمده ای در فرآیند ارتقای فرهنگ شهروندان و توجه به مبانی فرهنگی دارد.

نماینده عالی دولت در شهرستان فسا در بخش دیگری از سخنان خود خاطر نشان کرد : بخش قابل توجهی از بافت شهری فسا فرسوده و قدیمی است که امیدواریم با همت شهردار جدید شاهد تحول و تغییر در چهره شهر باشیم.
دکتر علیرضا فیروزی در ادامه با بیان اینکه مهندس صفرپور از نیروهای با تجربه و توانمند ، دلسوز و کاربلد است که می‌تواند با بهره گیری از ویژگی های موثر خود شهر فسا را به جایگاهی که شایسته و در شأن آن است برساند تصریح کرد: اعضای محترم شورای شهر و کارکنان محترم شهرداری به عنوان بازوهای توانمند ، شهردار جدید را در مسیر تحقق برنامه ها و اهداف خود یاری دهند.
در ادامه این مراسم دکتر کهندل نیز در خصوص وظایف شوراها و شهرداری‌ها و راه های توسعه شهری مطالبی را بیان نمود.
شایان توجه است که پس از معارفه ی محمد صادق صفر پور به عنوان شهردار جدید فسا و تجلیل از خدمات مهندس برات شهردار پیشین، با حضور فرماندار ویژه شهرستان فسا و دکتر کهندل در نوبندگان، مهران الله دادی به عنوان شهردار جدید نوبندگان معرفی شد و از خدمات منفرد شهردار پیشین نیز تجلیل به عمل آمد.


منبع : فرمانداری شهرستان فسا

کد خبر : 83047
بازدید : ۶۰۰
مطالب مرتبط با این موضوع :
نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   PleaseSendVote
کد امنیتی را وارد کنید

  •  آمار سایت
  •  اوقات شرعی
کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به استانداری فارس بوده واستفاده از آن با ذکر منبع بلا مانع است