۱۴۰۰/۰۸/۱۳

فرماندار ویژه شهرستان فسا: اتمام پروژه کتابخانه عمومی «نوبندگان» در اولویت است

فیروزی گفت: اتمام پروژه کتابخانه عمومی «نوبندگان» در اولویت بوده و شهرداری و شورای شهر باید برای تکمیل آن اهتمام داشته باشند.

 

«علیرضا فیروزی» در نشست مشترک انجمن کتابخانه های عمومی شهرستان فسا، گفت: شهرستان فسا با وجود پیشینه تاریخی و وجود هفت دانشگاه شهر علمی و فرهنگی بوده و کتابخوانی، مورد علاقه جوانان این شهرستان است.
 

فرماندار ویژه فسا با اشاره به اعتبارات کتابخانه های عمومی، افزود: اگر اعتبارات کتابخانه‌ ها به موقع پرداخت نشود، به ضرر شهرستان است.

 

وی با اشاره به اینکه شهرداران باید در پرداخت اعتبار کتابخانه ها اهتمام ویژه داشته باشند، عنوان کرد: اتمام پروژه کتابخانه عمومی «نوبندگان» در اولویت بوده و شهرداری و شورای شهر باید برای تکمیل آن اهتمام داشته باشند.

 

فیروزی همچنین تاکید کرد که لازم است تخصیص اعتبار این کتابخانه در استان پیگیری شود.

 

رئیس انجمن کتابخانه های عمومی شهرستان فسا با تصریح اینکه به زودی نیز ۲ کتابخانه روستای «فدشکویه» و کتابخانه «بوستان زاهدی» شهر فسا با کمک خیرین کلنگ زنی می شود، گفت: لازم است از ظرفیت خیرین در حوزه کتابخانه استفاده شود.

 

وی در پایان اظهار کرد: در حوزه عشایری و روستایی نشستی با خیرین و مسئولان برگزار می شود و بحث ایجاد کتابخانه سیار در شهرستان پیگیری می شود.


منبع : فرمانداری شهرستان فسا

کد خبر : 83088
بازدید : ۵۴۶
مطالب مرتبط با این موضوع :
نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   PleaseSendVote
کد امنیتی را وارد کنید

  •  آمار سایت
  •  اوقات شرعی
کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به استانداری فارس بوده واستفاده از آن با ذکر منبع بلا مانع است