۱۴۰۱/۰۷/۲۳

فرماندار ویژه شهرستان فسا در دیدار با مدیر کل آموزش فنی و حرفه ای

مهارت افزایی فراتر و موثرتر از مدرک گرایی است.

🔷️ فرماندار ویژه شهرستان فسا در دیدار با مدیر کل اموزش فنی و حرفه ای :

🔴مهارت افزایی فراتر و موثرتر از مدرک‌گرایی است 

دکتر علیرضا فیروزی فرماندار ویژه شهرستان فسا در دیدار با مهندس کیایی مدیر کل آموزش فنی و حرفه ای استان فارس ضمن اشاره به اهمیت مهارت افزایی در زمینه آموزش فنی حرفه ای تصریح کرد :
در دنیای امروز آنچه که موجب پیشرفت و توسعه هر جامعه می شود مهارت افزایی و توجه به این موضوع مهم است و در واقع کسانی که از مهارت مناسب برخوردار باشند می‌توانند در سطوح مختلف به مدارج بالاتر و مهمتر دست یابند.
 وی در ادامه با بیان اینکه در شهرستان فسا استعدادها و قابلیت های فراوانی در زمینه آموزش مهارت در رشته های مختلف وجود دارد خاطرنشان کرد:
 این ظرفیت ، می تواند منجر به شکوفایی و بالندگی بیشتر در سطح شهرستان شود که البته برای اینکه شاهد نتایج موثرتر باشیم لازم است که اداره فنی و حرفه ای شهرستان دامنه فعالیت خود را گسترش دهد و با استعداد یابی ، راه را  برای تحقق این امر هموار سازد.
 در ادامه مهندس کیایی نیز با تشریح اهداف و برنامه های مجموعه تحت مدیریت خود، شهرستان فسا را یکی از شهرستان های مهم در زمینه آموزش فنی و حرفه‌ای برشمرد و جایگاه این شهرستان را متمایز و برجسته دانست.
 شایان توجه است که در این جلسه مهندس زارع پور رئیس اداره فنی حرفه ای شهرستان فسا نیز گزارشی از عملکرد اداره تحت مدیریت خود را ارائه داد.


منبع : فرمانداری شهرستان فسا

کد خبر : 92023
بازدید : ۵۳
مطالب مرتبط با این موضوع :
نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   PleaseSendVote
کد امنیتی را وارد کنید

  •  آمار سایت
  •  اوقات شرعی
کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به استانداری فارس بوده واستفاده از آن با ذکر منبع بلا مانع است