۱۴۰۱/۰۷/۲۶

فرماندار ویژه شهرستان فسا در آیین تکریم و معارفه دادستان شهرستان

امنیتی که حاصل تلاش های شورای تامین است باید پایدار و مستمر بماند.

دکتر علیرضا فیروزی فرماندار ویژه شهرستان فسا در مراسم تکریم و معارفه دادستان این شهرستان که با حضور حجت الاسلام و المسلمین جمالی زاده امام جمعه و آقایان بحرینی دادستان استان فارس  ، اکبری معاون مدیر کل دادگستری اعضای شورای تامین و اعضای شورای اداری شهرستان  فسا برگزار شد تصریح کرد: 

 کارنامه اقدامات آقای تواضعی دادستان سابق فسا با توجه به درایت و توان قابل ستایش وی در زمان خدمت ، برجسته و ماندگار است و انتظار داریم که این روند تداوم و استمرار داشته باشد .
وی در ادامه افزود : حمایت از سرمایه گذاران در عرصه های مختلف ، جلوگیری از تعطیلی  واحدهای تولیدی ، کمک به رونق اقتصادی و اشتغال در سطح شهرستان و همچنین جلوگیری از تخلفات زودگذر انتخاباتی از مهمترین مولفه هایی است که باید مورد توجه ویژه قرار گیرد.

 رئیس شورای تامین شهرستان فسا در بخش دیگری از سخنان خود با بیان اینکه باید امنیتِ حاصل از تلاش های شورای تامین ، پایدار و مستمر بماند خاطرنشان کرد:

 کلیه ادارات شهرستان موظف هستند که در موضوع پشتیبانی و حمایت از مصوبات شورای تامین در زمینه پایداری امنیت همکاری و تلاش نمایند و از بحث خود حفاظتی مجموعه تحت مدیریت خود غافل نمانند.

 دکتر علیرضا فیروزی ضرورت تقویت مجموعه قضایی ششده و قره بلاغ  را با توجه به گستردگی آن منطقه و  برخورداری از جمعیت قابل توجه را امری ضروری برشمرد که لازم است مورد توجه خاص قرار گیرد.

شایان ذکر است که  در این مراسم حجت الاسلام و المسلمین جمالی زاده و آقایان بحرینی ، اکبری و خورشیدی در ارتباط با اهمیت و جایگاه حوزه قضایی و همچنین عملکرد مجموعه قضایی شهرستان و استان مواردی را مطرح کردند و در پایان آقای هوشمندی به عنوان دادستان جدید شهرستان فسا معرفی شد و از خدمات آقای تواضعی دادستان سابق تجلیل به عمل آمد.


منبع : فرمانداری شهرستان فسا

کد خبر : 92224
بازدید : ۳۸۲
مطالب مرتبط با این موضوع :
نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   PleaseSendVote
کد امنیتی را وارد کنید

  •  آمار سایت
  •  اوقات شرعی
کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به استانداری فارس بوده واستفاده از آن با ذکر منبع بلا مانع است