۱۴۰۱/۰۸/۱۱

فرماندار ویژه شهرستان فسا

دانش آموزان را در برنامه ها و تصمیم گیری ها مشارکت دهیم

 دکتر علیرضا فیروزی فرماندار ویژه شهرستان فسا در جلسه شورای آموزش و پرورش با اشاره به لزوم ارتباط گسترده تر و فراگیرتر معلمان و مدیران آموزش و پرورش با دانش آموزان تصریح کرد:

 اتفاقات اخیر نشان داد  ما آنگونه که باید و شاید با دانش آموزان گفت و گو نکرده ایم و  لازم است که از مبانی مشترکِ گسترده تر و وسیع تری بهره مند شویم

 وی در ادامه افزود: شرایط فعلی این گونه اقتضا می‌کند که در سطح شهرستان ، ضمن برخورداری از استراتژی ، تصمیماتی را اتخاذ کنیم که منجر به گفتگو و تبیین مسائل با دانش آموزان گردد .

رئیس شورای آموزش و پرورش در بخش دیگری از سخنان خود افزود: باید دانش آموزان را در برنامه های مربوط به خودشان و تصمیمات ، مشارکت دهیم و از ایده ، نظرات ، پیشنهادها و  انتقادات آنها در بهبود اقدامات فعالیتها بهره ببریم.

 دکتر فیروزی در پایان با اشاره به اینکه نباید مسائل فرهنگی تبدیل به  مسائل سیاسی و امنیتی شود خاطرنشان کرد: مسائل فرهنگی باید  فراگیر و همگانی باشد و همه سلایق و دیدگاه‌های متفاوت  بتوانند از محتوای آن استفاده کنند .

در ادامه ی این جلسه مهندس صفر پور   شهردار ، موسوی رئیس آموزش و پرورش، نیساری رئیس شورای اسلامی شهر فسا و سایر اعضای  شورای آموزش و پرورش  به بیان نظرات و پیشنهادهای  خود پرداختند.


منبع : فرمانداری شهرستان فسا

کد خبر : 92969
بازدید : ۳۲
مطالب مرتبط با این موضوع :
نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   PleaseSendVote
کد امنیتی را وارد کنید

  •  آمار سایت
  •  اوقات شرعی
کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به استانداری فارس بوده واستفاده از آن با ذکر منبع بلا مانع است