۱۴۰۱/۰۸/۲۵

فرماندار ویژه شهرستان فسا

بُن مایه و ریشه‌ی حل مشکلات، انجام فعالیت های فرهنگی است.

دکتر علیرضا فیروزی فرماندار ویژه شهرستان فسا در جلسه‌ای که با حضور رئیس و کارکنان اداره کتابخانه های عمومی شهرستان برگزار شد با اشاره به اینکه بن مایه و ریشه حل مشکلات ، انجام کارهای فرهنگی است تصریح کرد : 

امروز، فرهنگ که بخش عمده آن از بستر کتاب و کتابخوانی شکل می گیرد به عنوان نقطه اساسی و مهم مورد توجه جوامع مختلف است و هر جا که به  کتاب توجه  ویژه شده است بی‌شک توسعه و رونق و پیشرفت نیز حاصل می‌شود.

 وی در بخش دیگری از سخنان خود با بیان اینکه شهرستان فسا به عنوان یک شهرستان دانشگاهی و فرهنگی ظرفیت و قابلیت فراوانی برای عرضه کتاب و فرهنگ کتابخوانی دارد خاطرنشان کرد:
 این فرهنگ باید عمومیت یابد و دانش آموزان ، دانشجویان و به گونه ای برنامه ریزی کنیم که  اقشار مختلف مردم  با فواید این کار آشنا شوند .

 فرماندار ویژه شهرستان فسا در ادامه با اشاره به اینکه نتوانسته ایم کار فرهنگی موثری را در سطح کلان جامعه انجام دهیم تصریح کرد : انقلاب اسلامی از ابتدا بر اساس  آرمان‌های فرهنگی شکل گرفت  و اگر این مسئله تداوم و استمرار پیدا نکند دچار بحران فرهنگی و تبعات منفی ناشی از آن می‌شویم که می‌تواند جامعه را در معرض مشکلات و مرارت های متعددی قرار دهد.
 در ادامه این جلسه محمد حسین فیروزی رئیس اداره کتابخانه های عمومی شهرستان فسا گزارشی از عملکرد مجموعه تحت مدیریت خود را ارائه داد.


      


منبع : فرمانداری شهرستان فسا

کد خبر : 93724
بازدید : ۲۹
مطالب مرتبط با این موضوع :
نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   PleaseSendVote
کد امنیتی را وارد کنید

  •  آمار سایت
  •  اوقات شرعی
کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به استانداری فارس بوده واستفاده از آن با ذکر منبع بلا مانع است