۱۴۰۱/۰۹/۱۵

تکریم و معارفه فرماندار ویژه شهرستان فسا

آئین تکریم و معارفه فرماندار ویژه شهرستان فسا با حضور معاون استاندار فارس برگزار شد.

دکتر محبی پور معاون سیاسی، امنیتی اجتماعی استانداری فارس: اگر کسی در مسیر پیشبرد اهداف دشمن هزینه ایجاد کرد خود نیز باید هزینه پرداخت کند /ظرفیت های متعدد شهرستان‌ فسا تقویت و گسترش یابد.🔸مهندس محمدصادق صفرپور فرماندار ویژه فسا: در میان مردم خواهم بود و دغدغه و مشکلات آنها را از نزدیک پیگیری می‌کنم. در این مراسم دکتر محبی پور با اشاره به جایگاه متمایز و برجسته شهرستان فسا در سطح استان فارس تصریح کرد: 
حضور میدانی مردم این شهرستان در طول انقلاب و خلق حماسه های ماندگار از مهم‌ترین و بارزترین ویژگی هایی است که در این دیار نمود دارد.
 وی با بیان اینکه در این شهرستان ظرفیت های متعددی وجود دارد که با تغییر سبک و روش در اجرا متحول خواهد شد افزود:
جوانگرایی، پاکدستی، مردمی عمل کردن و کادرسازی متناسب با اهداف دولت انقلابی از مهمترین مولفه هایی است که باید در دستور کار قرار گیرد. معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استانداری فارس در بخش دیگری از سخنان خود خاطرنشان کرد: در ادارات و دستگاه‌های دولتی و اجرایی باید فعالیت و کارها بیش از پیش باشد به گونه‌ای که مردم میزان خدمت رسانی را درک و لمس کنند و فرهنگ کار و تلاش برای مردم به عنوان فرهنگ غالب و فراگیر در ادارات نهادینه شود.
 وی در ادامه با اشاره به اهمیت جهاد تبیین و تشریح وضعیت و شرایط کشور برای مردم اظهار داشت: ایران مانند یک الماس گران بهاء است، موقعیت جغرافیایی و استراتژیک ، منابع طبیعی و ... از ویژگی های مهم کشور است که چشم استکبار را گرفته است. تاریخ پر فراز و نشیب ایران، تصویرگر دشمنی های متعدد بیگانگان است و ایرانیان همواره به دلیل آرمان گرایی و البته در تاریخ معاصر به دلیل گفتمان استقلال و عدم وابستگی مورد هجمه دشمنان بوده و آنها با تمام توان علیه کشور ما توطئه  و برنامه‌ریزی می‌کنند و اغتشاشات و ناآرامی های اخیر نیز متاثر از این نوع نگرش نسبت به ایران اسلامی است. اگر کسی در مسیر پیشبرد اهداف دشمن هزینه ایجاد کرد خود نیز باید هزینه پرداخت کند.


دکتر محبی پور با اشاره به موقعیت ویژه شهرستان فسا، افزود: هرکسی آقای صفرپور را می تواند کمک کند امروز فرصت مناسبی است و هر کسی نمی تواند همراهی کند ضمن تقدیر و تشکر، برای ایشان آروزی موفقیت داریم. آقای صفرپور این اختیار را دارند که در ادارت مختلف مطابق سیاست های دولت نظر دهند.

در ادامه مهندس صفرپور فرماندار ویژه شهرستان فسا نیز با اشاره به اینکه خود را متعهد می‌داند که در جایگاه فرماندار دولت انقلابی و مردمی، قدردان  لحظات خدمت باشد افزود : با رعایت اولویت ها و حفظ وحدت و آرامش، دستگاه‌های اجرایی در مسیری قرار خواهند گرفت که این شهرستان به جایگاه مطلوب خود نزدیک شود.
تلاش براساس سیاست‌های ابلاغی دولت، استفاده از ظرفیت های استانی، کشوری و جوانان فرهیخته شهرستان و ساماندهی پروژه های خرد و کلانِ در دست اقدام و همچنین ایجاد بسترهای جدید از مهمترین اهدافی است که مورد توجه ماست.

 سپس دکتر علیرضا فیروزی فرماندار سابق، برگزاری انتخابات منظم و بدون نقص ریاست جمهوری، ایجاد امنیت پایدار با همراهی شورای تامین در سطح شهرستان و تعامل با اعضای شورای اداری و پیگیری مستمر امور  مردم را از مهمترین دستاوردهای دوران مدیریتی خود بر شمرد.


منبع : فرمانداری شهرستان فسا

کد خبر : 94836
بازدید : ۱۳۱
مطالب مرتبط با این موضوع :
نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   PleaseSendVote
کد امنیتی را وارد کنید

  •  آمار سایت
  •  اوقات شرعی
کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به استانداری فارس بوده واستفاده از آن با ذکر منبع بلا مانع است