۱۴۰۱/۰۹/۲۱

فرماندار ویژه شهرستان فسا در دیدار با هیئت رئیسه دانشگاه علوم پزشکی فسا

 
⭕️ گسترش خدمات بهداشتی و درمانی در نقاط روستایی و محروم جزء مطالبات مردم و نیازهای ضروری است.

مهندس محمد صادق صفرپور فرماندار ویژه شهرستان فسا در دیدار با هیئت رئیسه دانشگاه علوم پزشکی ضمن اشاره به پتانسیل و قابلیت های فراوان خدمات بهداشتی و درمانی در سطح شهرستان فسا خاطرنشان کرد:گسترش این خدمات به صورت عام و به ویژه در نقاط روستایی و محروم، جزء  مطالبات به حق مردم و نیازهای ضروری است که انتظار می‌رود برای تحقق این موضوع اقدامات موثر و ملموسی صورت پذیرد.

فرماندار ویژه شهرستان فسا در بخش دیگری از سخنان خود با بیان اینکه دستیابی به سلامت جامعه از ارکان مهم و اساسی است افزود: کاهش هزینه‌های مردم در بخش درمان و بهبود ارائه خدمات در این بخش از مهمترین اهداف و برنامه‌های دولت است که دانشگاه علوم پزشکی فسا با توجه به برخورداری از امکانات و تجهیزات و کادر توانمند پزشکی می‌تواند در این زمینه پیشتاز و سر آمد باشد.

 مهندس صفرپور در پایان اظهار داشت: از هرگونه تلاشی که به منظور ارتقاء خدمات درمانی و بهداشتی در سطح شهرستان انجام می‌شود حمایت خواهیم کرد.

شایان توجه است که در این جلسه، دکتر وکیل رئیس دانشگاه علوم پزشکی و سایر معاونین و اعضای هیئت رئیسه گزارشی از اقدامات و برنامه‌های خود را ارائه دادند.
🔸کانال بله https://ble.ir/fasair
🔸کانال ایتا https://eitaa.com/fasair
🔸کانال سروش https://splus.ir/fasair


منبع : فرمانداری شهرستان فسا

کد خبر : 95096
بازدید : ۳۸
مطالب مرتبط با این موضوع :
نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   PleaseSendVote
کد امنیتی را وارد کنید

  •  آمار سایت
  •  اوقات شرعی
کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به استانداری فارس بوده واستفاده از آن با ذکر منبع بلا مانع است