۱۴۰۱/۰۹/۲۲

فرماندار ویژه شهرستان فسا در دیدار با فرمانده و تعدادی از پاسداران ناحیه مقاومت بسیج سپاه فسا

بسیج، در انجام امور فرهنگی، عمرانی، امنیتی و اجتماعی به عنوان بازوی پرتوان، در جامعه حضور دارد.

مهندس محمدصادق صفرپور فرماندار ویژه شهرستان فسا در دیدار با فرمانده و تعدادی از پاسداران ناحیه مقاومت بسیج سپاه ضمن تشریح ویژگی ها و جایگاه بسیج اظهار داشت: 
بسیج، به عنوان بازوی پرتوان جامعه در انجام امور فرهنگی، عمرانی، امنیتی و اجتماعی نقش موثری را ایفا می‌کند و این مجموعه می‌تواند احیاءگر  ارزش‌ها و هنجارهای مثبتی  که شاید در حال فراموش شدن است باشد. وی در ادامه افزود: اگر تفکر بسیجی در جامعه و در بین مدیران و مسئولان نهادینه شود شاهد شکوفایی، بالندگی و توسعه همه جانبه خواهیم بود و بسیاری از مشکلات و معضلات جامعه کاهش می یابد.

مهندس صفرپور، بهره گیری از تخصص و فناوری، انس با قرآن و توجه به مفاهیم آن و پیروی از ولایت را از ویژگی‌های مهمی دانست که باید یک بسیجی به آنها به عنوان یک سرمشق و ایده نگاه کند.

رییس شورای تامین شهرستان فسا در ادامه ضمن تقدیر و تشکر از نیروهای بسیج که در تامین امنیت شهرستان نقش بسزایی داشته و دارند اظهار کرد: در شهرستان فسا و در زمینه تامین امنیت، اقدامات بسیج به گونه‌ای بوده که نمی توان میزان ارزش و اعتبار آن را ارزیابی و محاسبه کرد.
در ادامه ی این جلسه سرهنگ طحان فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه فسا نیز  گزارشی از فعالیت‌ها و برنامه‌های مجموعه تحت مدیریت خود ارائه داد.🔸کانال بله https://ble.ir/fasair
🔸کانال ایتا https://eitaa.com/fasair
🔸کانال سروش https://splus.ir/fasair


منبع : فرمانداری شهرستان فسا

کد خبر : 95147
بازدید : ۴۴
مطالب مرتبط با این موضوع :
نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   PleaseSendVote
کد امنیتی را وارد کنید

  •  آمار سایت
  •  اوقات شرعی
کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به استانداری فارس بوده واستفاده از آن با ذکر منبع بلا مانع است