۱۴۰۱/۰۹/۳۰

جلسه شورای اداری

🔴مهندس صفرپور فرماندار ویژه شهرستان فسا در جلسه شورای اداری:
🔷ارتباط با مردم و دیدارهای مردمی در دولت از جایگاه ویژه‌ای برخوردار است.
🔷 مدیران شهرستان در خصوص جذب اعتبارات موظف به تلاش و پیگیری های مداوم هستند.

💠دکتر حجت الله فیروزی نماینده مردم شهرستان فسا در مجلس شورای اسلامی:
❇️جامعه نیاز به پمپاژ امید و شادی دارد
❇️در بسیاری از شاخص‌ها در حوزه های اقتصادی و عمرانی جزءِ شهرستان های سرآمد استان هستیم

⭕️حجت الاسلام و المسلمین جمالی زاده امام جمعه شهرستان فسا:
🔶تقوا، ارتباط با خداوند و عدالت ورزی از مهمترین ویژگی های مدیران در آموزه‌های دینی است. 

جلسه شورای اداری شهرستان فسا با حضور دکتر حجت الله فیروزی نماینده مردم شهرستان فسا در مجلس شورای اسلامی ، مهندس صفرپور فرماندار ویژه شهرستان و حجت الاسلام والمسلمین جمالی زاده امام جمعه و سایر مسئولان و مدیران این شهرستان برگزار شد.

در این جلسه ابتدا مهندس صفرپور فرماندار ویژه شهرستان فسا با بیان لزوم ارتباط گسترده و فراگیر مدیرانِ دستگاه‌های اجرایی و اداری شهرستان با مردم تصریح کرد: در دولت آیت الله رئیسی دیدارهای مردمی و شنیدن مشکلات آنها از جایگاه ویژه ای برخوردار است و این روند باید تداوم و استمرار داشته باشد.
وی در بخش دیگری از سخنان خود افزود: با توجه به اهمیت جذب اعتبارات و بودجه‌های استانی و کشوری، مدیران ملزم به تلاش و پیگیری جهت جذب اعتبارات هستند و در این زمینه هیچ گونه کوتاهی و قصور پذیرفته نیست.
فرماندار ویژه شهرستان فسا در ادامه وحدت  رویه بین مسئولان ادارات و همچنین حضور مداوم مدیران کل در شهرستان را دو مولفه ی مهم و تاثیر گذار در روند توسعه شهرستان دانست که باید به آنها توجه اساسی شود.
وی همچنین با اشاره به اینکه شهرستان فسا شهدای فراوانی را تقدیم انقلاب اسلامی کرده است افزود: یکی از وظایف ذاتی و اساسی مدیران، دیدار و ارتباط با خانواده‌های معظم شهدا است و برای این منظور انتظار می رود که مدیران با جدیت اقدام نمایند.

در ادامه دکتر فیروزی نماینده مردم شهرستان فسا در مجلس شورای اسلامی ضمن تشریح خدمات و فعالیت های گسترده در سطح شهرستان خاطرنشان کرد: طبق فرمایش مقام معظم رهبری مبنی بر لزوم جهاد تبیین لازم است که مردم از خدمات صورت گرفته در سطح شهرستان آگاه باشند تا جامعه بارقه های امید را احساس و مشاهده کنند زیرا جامعه نیاز به پمپاژ امید و شادی دارد.
وی با بیان اینکه در حوزه‌های اقتصادی و عمرانی پیشرفت‌های قابل ملاحظه ای صورت  گرفته اظهار داشت: گلخانه ۵۰ هکتاری، پایانه صادراتی محصولات کشاورزی، پایانه توزیع سوخت انتقالی از هرمزگان، آغاز ساخت کارخانه تولید کاغذ، کشت گیاهان دارویی و برخورداری از امکانات جاده ای، بهداشتی و خدماتی مناسب، از مهمترین اقدامات موثری است که نتایج درخشان آن در آینده نصیب مردم شهرستان خواهد شد.
وی همچنین پیگیری به منظور برخورداری شهرستان از حقابه سد سلمان فارسی را نیز از مواردی دانست که در دستور کار قرار دارد.

در ادامه حجت‌الاسلام و المسلمین جمالی زاده امام جمعه شهرستان فسا نیز با اشاره به ویژگی‌های مدیران در آموزه‌های دینی، تقوا و ارتباط مدیران با خداوند و همچنین عدالت ورزی را از مهمترین مواردی دانست که باید مورد توجه مدیران جامعه قرار گیرد.

شایان توجه است که در پایان مهندس غفاری نیا رئیس اداره راه و شهرسازی و مهندس عباسیان رئیس شرکت گاز  گزارشی از اقدامات و برنامه‌های خود را ارائه دادند. همچنین آقای بهمنی نماینده فرماندار ویژه شهرستان فسا در ستاد برگزاری مراسم تشییع پیکر شهید گمنام در فسا نیز گزارشی از اقدامات صورت گرفته ارائه داد.

      

🔸کانال بله https://ble.ir/fasair
🔸کانال ایتا https://eitaa.com/fasair
🔸کانال سروش https://splus.ir/fasair


منبع : فرمانداری شهرستان فسا

کد خبر : 95251
بازدید : ۱۸۳
مطالب مرتبط با این موضوع :
نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   PleaseSendVote
کد امنیتی را وارد کنید

  •  آمار سایت
  •  اوقات شرعی
کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به استانداری فارس بوده واستفاده از آن با ذکر منبع بلا مانع است