تاریخ انتشار : شنبه ۱۴ دی ۱۳۹۸ | ۸:۱
پیام تسلیت معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان فسا به مناسبت شهادت سپهبد سرافراز اسلام حاج قاسم سلیمانی
پیام تسلیت معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان فسا به مناسبت شهادت سپهبد سرافراز اسلام حاج قاسم سلیمانی:
پیام تسلیت معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان فسا به مناسبت شهادت سپهبد سرافراز اسلام حاج قاسم سلیمانی: گلواژه ی ناب و سرخ شهادت ،در پهندشت تاریخ ، همواره سرشار از ارزش های متعالی و گرانسنگی بوده که چراغ راه شیفتگان حقیقت گشته و انسان را به دیار عشق و تعالی رهنمون می سازد.
پیام تسلیت معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان فسا به مناسبت شهادت سپهبد سرافراز اسلام حاج قاسم سلیمانی:
پیام تسلیت معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان فسا به مناسبت شهادت سپهبد سرافراز اسلام حاج قاسم سلیمانی:


                                                                                                                                                     بسم الله الرحمن الرحیم

 
                            انا لله و انا الیه راجعون

گلواژه ی ناب و سرخ شهادت ،در پهندشت تاریخ ، همواره سرشار از ارزش های متعالی و گرانسنگی بوده که چراغ راه شیفتگان حقیقت گشته و انسان را به  دیار عشق و تعالی رهنمون می سازد. «شهادت» ،سعادت  بی بدیل انسان هایی است که جان را از قالب و کالبد خاکی رها می سازند و به شوق پرواز تا کوی دوست ، بال می گشایند . 
همای سعادت و شهادت ، صبح آدینه ای فراموش نشدنی بر دوش پر افتخار سپهبد سرافراز « حاج قاسم سلیمانی» فرود آمد و او را با خود تا سرچشمه ی خورشید و  لقاءالله متصل ساخت . 
بی شک راه قهرمانانه و شجاعانه ی سپهبد رشید  حاج قاسم سلیمانی که همانا مبارزه با استکبار و همچنین افراط گرایی  و جمود فکری بود توسط رهروان راه شهدا ادامه خواهد داشت و پرچم سرافراز اسلام راستین در سرزمین های اسلامی به اهتزاز در خواهد آمد. 
هر چند شهادت سپهبد سرافراز حاج قاسم سلیمانی رضوان الله  علیه خسارتی بس فاجعه بار برای اسلام ، ایران و منطقه است اما عنایات و لطف ویژه ی پروردگار ، یقینا این خسارت را جبران خواهد نمود 

اینجانب ضمن عرض تبریک و تسلیت به مردم فهیم ، انقلابی و شهید پرور شهرستان فسا ، دولتمردان و همچنین پاسداران جان بر کف نظام مقدس جمهوری اسلامی به  مناسبت عروج عارفانه ی سپهبد رشید  اسلام شهید حاج قاسم سلیمانی که همواره سربازی وفادار به نظام مقدس جمهوری اسلامی و فرمانده معظم کل قوا حضرت آیت الله خامنه ای بود ، امیدوارم که نور جان بخش شهدا و بویژه این شهید والامقام ، همواره روشنی بخش مسیر زندگی مان گردد و ما را به سعادت و کمال رهنمون سازد.


⭕حسین آرگیو _ معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان فسا.
منبع : فرمانداری شهرستان فسا
76006