تاریخ انتشار : پنجشنبه ۲۴ بهمن ۱۳۹۸ | ۷:۲۵
دعوت امام جمعه و فرماندار ویژه شهرستان فسا از مردم جهت شرکت در راهپیمایی ۲۲ بهمن
دعوت امام جمعه و فرماندار ویژه شهرستان فسا از مردم جهت شرکت در راهپیمایی ۲۲ بهمن
حجت الاسلام والمسلمین جمالی زاده امام جمعه و مهندس حسین آرگیو معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان فسا طی پیامی مشترک از عموم مردم شهرستان فسا جهت حضور در راهپیمایی ۲۲ بهمن دعوت نمودند
دعوت امام جمعه و فرماندار ویژه شهرستان فسا از مردم جهت شرکت در راهپیمایی ۲۲ بهمن


حجت الاسلام والمسلمین جمالی زاده امام جمعه و مهندس حسین آرگیو معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان فسا طی پیامی مشترک از عموم مردم شهرستان فسا جهت حضور در راهپیمایی ۲۲ بهمن دعوت نمودند                                                                                         باسمه تعالی 
انقلاب شکوهمند اسلامی ایران در تاریخ معاصر ، یکی از مهمترین و پایه ای ترین خیزش های مردمی بود که سرآغاز بیداری امت اسلامی و ایجاد فضایی نوین در پهنه ی معادلات جهانی گردید . 
بی شک ، معنویت و عنصر مذهب، نقش بی بدیلی در شکل گیری این نهضت داشت و آنچه که باعث استحکام و دوام این انقلاب گردید ، برخورداری از پشتوانه ای دینی و مذهبی بود .
انقلاب اسلامی ایران در زمانی به قله ی پیروزی دست یافت که مشارکت تمام اقشار مختلف مردم در این روند تاثیر بسزایی داشت و حضور و اتحاد  مردم رمز پیروزی آن بود .
پس از پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی ، نقش  مردم همانند ابتدای نهضت ، نقشی محوری بود و مردم در تمامی زمینه ها و صحنه های حساس ، اعم از دفاع مقدس و انتخابات نقشی اساسی را ایفا نمودند .
بی شک ۲۲ بهمن به عنوان یوم الله ، روزی فراموش نشدنی  است و این روز نقطه عطف مهمی در تاریخ پر افتخار ایران محسوب می شود .
حضور مردم در این روز و راهپیمایی گسترده ی آنان ، نمایشی از عزت و اقتدار و صلابت مردم عزیز  ایران است و مردم یک بار دیگر ، با حضور خود انقلاب و آرمان های آن را پاسداری خواهند کرد .
فردا روزی برای اتحاد و همبستگی مردم این دیار است و ما حماسه ی آنان را بار دیگر به چشم دل مشاهده خواهیم کرد .
لذا از همه ی مردم عزیز و شریف شهرستان فسا دعوت می کنیم که با هر دیدگاه و سلیقه ای ، فردا به خیل عظیم مشتاقان سربلندی ایران عزیز بپیوندند و برگ زرین دیگری را به دفتر  تاریخ مالامال از افتخار این دیار ، بیفزایند
منبع : فرمانداری شهرستان فسا
76691